reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčky makita uh4261 heureka cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 50 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Plotostřih, nůžky na živý plot - skladem na

Elektrický plotostřih MAKITA UH4261: Elektrický plotostřih s délkou lišty 420 mm a motorem o výkonu 400 W. Recenze obchod

Elektrické plotové nůžky -

vám poradí jak vybírat Elektrické plotové nůžky. Vybírejte si Elektrické plotové nůžky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových

Elektrické plotové nůžky Méně než 3200 g -

vám poradí jak vybírat Elektrické plotové nůžky. Máte vybrané filtry: Méně než 3200 g

SKOŘUPA -

Výhody: Speciální design stroje pro pohodlnou práci a jednoduchou obsluhu. 3 vypínače umístěné v horní, spodní a přední rukojeti, stroj je spuštěn

Nůžky na živý plot Makita UH4261 -

Nůžky na živý plot Makita UH4261 jen u nás za super cenu!

půjčky makita uh4861 heureka cz

UH4261 Makita Nůžky na živý plot Napájecí napětí 230 V Max. výkon 400 W Pohyby nožů 1600 /min. Vzdálenost nožů 18 mm Záběr - Délka lišty 420 mm Hmotnost 2,8 kg Nůžky na živý celá specifikace

Prodej– Zastavárna&Půjčky Plzeň

Zastavárna&Půjčky Plze Sada SDS+ sekáčů Makita 2 hroty + 2 sekáče 25cm v AL 8004399511828 Heureka:

I banku můžete mít rádi • Air Bank

Zlevnili jsme totiž půjčky nad 300 tisíc korun Novinky. Nejlépe nás poznáte na pobočce. Podívejte se, kde máte tu nejbližší a stavte se.

Nůžky na živý plot Makita -

Nůžky na živý plot značky Makita. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Makita UH4261 od 1 850 Kč - - nuzky-na-zivy

Všechny informace o produktu Makita UH4261, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Makita UH4261.

Nůžky na živý plot -

elektrické, 400 W, 420 mm, 2900 g. UH4261 Makita Nůžky na živý plot Napájecí napětí 230 V Max. výkon 400 W Pohyby nožů 1600 /min. Vzdálenost nožů

GT5050 - nůžky na živý plot 50cm ,500W -

Popis produktu: Délka lišty 50 cm a rozteč zubů 22 mm jsou vhodné pro středně velké živé ploty. Odolné, robustní a ostré kovové nože.

Elektrické plotové nůžky -

vám poradí jak vybírat Elektrické plotové nůžky. Vybírejte si Elektrické plotové nůžky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových

Půjčky Makita UH4261 -

UH4261 Makita Nůžky na živý plot Napájecí napětí 230 V Max. výkon 400 W Pohyby nožů 1600 /min. Vzdálenost nožů 18 mm Záběr - Délka lišty 420 mm Hmotnost 2,8 kg Nůžky na živý celá specifikace

recenze -

Hodnocení, recenze, slevy a další informace o obchodu

Nůžky na živý plot -

vám poradí jak vybírat Nůžky na živý plot. Vybírejte si Nůžky na živý plot podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na

Makita UH4861 od 1 875 Kč -

Všechny informace o produktu Makita UH4861, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Makita UH4861.. Heureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?.